Заготівля кормових запасів для бджіл

Продуктивність сімей багато в чому залежить від того, скільки корму для бджіл було заготовлено в минулому році. У такій же мірі медозбір майбутнього року залежить від кількості і якості корму, заготовленого в період головного взятка в поточному році. При рясних запасах доброякісного корму сім’ї благополучно переносять зимівлю і добре розвиваються навесні. Згідно зі встановленими нормами, на кожній пасіці в районах півночі, Уралу, Сибіру і Далекого Сходу слід заготовлювати на сім’ю бджіл по 28-30 кг корму, а у всіх інших районах – не менше 25 кг. Частина кормового меду можна замінювати з осені цукровою підгодівлею, з тим щоб бджоли встигли переробити сироп в цукровий мед, скласти його в комірки і запечатати.

Заміна кормового меду цукром доцільна з економічної і зоотехнічної точок зору; цукор в 2 рази дешевше, ніж мед; крім того, при заміні частини звичайного меду цукровим ймовірність того, що бджоли можуть постраждати від паді, значно зменшується. Відомо, що від поїдання падевого меду у зимуючих бджіл буває сильний пронос, в сім’ях – осип, а при великій його кількості нерідко гинуть сім’ї бджіл і навіть цілі пасіки. При вмісті в кормовому меді паді пасічнику доводиться вдаватися до спеціальних заходів, від них звільняє лише заміна частини меду цукром. Якщо остання з якої-небудь причини неможлива, то щоб уникнути домішок паді в меді його треба заготовлювати в такий період, коли бджоли несуть мед тільки з квіток рослин. Тому, перш ніж приступити до викачування меду, треба відібрати з вуликів необхідну кількість рамок із запечатаним медом і зберігати їх до складання гнізд на зимівлю.

Не можна відкладати заготівлю кормів в розрахунку на те, що бджоли принесуть собі необхідну кількість меду в другу половину медозбору, тому що  чим ближче до осені, тим більше ризику, що бджоли принесуть у вулики падевий мед. Навіть в тому випадку, якщо мед заготовлений з дотриманням зазначених умов, все одно немає повної гарантії, що в гнізда сімей на зиму не потрапила якась частина паді; в результаті доводиться застосовувати ряд додаткових заходів (див. стор. Перевірка якості кормових запасів і Мед, Визначення паді в меді).

Заготівля кормового меду в звичайних вуликах полягає в тому, що під час головного взятка відбирають з вулика рамки, приблизно наполовину або трохи більше зайняті запечатаним медом. Важливо також, щоб серед них були рамки з ділянками перги на стільниках. Відібрані рамки зберігають в пасічному будиночку до складання гнізд на зимівлю. Найбільш просто заготовити кормовий мед при багатокорпусному утриманні бджіл. Для цього досить у розпал головного взятка дочекатися, коли в одному з медових корпусів будуть запечатані всі стільники. Потім такий корпус прибирають в пасічний будиночок до осені.

на головну