Заміна кормового меду цукром

При заміні меду цукром підгодівлю сім’ям слід давати в такий час, коли в гніздах основна маса розплоду виведеться, але бджоли ще знаходяться в активному стані, вилітають з вуликів і можуть забрати, переробити, скласти в стільники і запечатати весь сироп. У районах середньої смуги давати таку підгодівлю можна до половини вересня.

Перш ніж дати в вулики цукровий сироп, треба відповідним чином підготувати в них стільники. У звичайних вуликах це роблять у такий спосіб. Якщо намічено повністю замінити весь мед цукром, то з вулика видаляють всі рамки з медом, за винятком тих, на яких є розплід. Натомість відібраних рамок у вулик поміщають рамки з хорошими стільниками, в яких виводився розплід. Ставлять їх стільки, скільки можуть покрити бджоли. Треба строго стежити, щоб на стільниках, що залишаються у вулику були ділянки перги (всього по площі не менше однієї рамки). Мед, відібраний з вуликів, або відкачують, або залишають на зиму в стільниках для весняного поповнення кормових запасів сімей.

Якщо намічають замінити цукром лише частину кормового меду, то, видаливши повноцінні медові рамки, в гнізді залишають стільники, що містять приблизно по 1 кг меду. Бджоли поповнюють цей запас за рахунок підгодівлі. Оскільки цукровий мед буде складний в стільники нижче натурального, то бджоли будуть харчуватися ним всю зиму, а натуральний мед залишиться на весну, коли домішок паді (якщо він є) не може заподіяти бджолам істотної шкоди. Про заміну кормового меду цукром при багатокорпусному утриманні бджіл див. сторінку Річний цикл робіт при утриманні бджіл у багатокорпусних вуликах.

Для приготування сиропу використовують звичайний харчовий цукор-пісок або цукрову крихту від рафінаду (жовтий цукор-сирець або забруднені цукрові сміття для цього непридатні). Сироп повинен бути густий (дві частини цукру і одна частина води). Його готують в баку або котлі  – емальованому, лудженому, з білої жерсті або харчового алюмінію. Підігрівши в посуді відведену кількість води, в неї додають концентровану оцтову кислоту (есенцію) з розрахунку 3 г на 10 кг цукру. Потім в гарячу воду висипають відважена кількість цукру і вміст перемішують до повного його розчинення. Кип’ятити сироп не слід. Потім, остудивши його до температури парного молока, розливають в годівниці вуликів великими порціями (по 3-4 л відразу).

Але такий спосіб приготування і роздачі корму занадто трудомісткий, він прийнятний лише на порівняно невеликих пасіках. У великих, добре технічно оснащених бджільницьких господарствах рекомендується організувати справу так, щоб бджолярі були звільнені від приготування цукрового сиропу на пасіках і отримували б його в готовому вигляді з центральної садиби ферми. Для приготування сиропу на центральній садибі треба використовувати механізовану сиропомішалку, які застосовуються в харчовій промисловості. При невеликих масштабах роботи можна використовувати і ручні сиропомішалки, для чого тимчасово переобладнують медогонки (замінюють ротор крильчаткою від вентилятора автомобіля). Приготований таким чином сироп доставляють з центральної садиби на всі пасіки господарства в автоцистерні типу молоковоза.

Восени загальна підгодівля бджіл з корита не рекомендується, тому що вони при цьому дуже збуджуються, цілими днями марно літають в пошуках взятка і сильно зношуються. Підгодівлю роздають в вулики ввечері, дотримуючись запобіжних заходів проти бджолиного злодійства. Продовжують її до тих пір, поки в гніздах не нагромадиться необхідну кількість кормових запасів (не менше 2 кг корму в кожній рамці). Надалі в вуликах не доводиться виконувати ніяких інших робіт, тому що гнізда були підготовлені до зимівлі ще до початку підгодівлі сімей. Якщо ж бджіл залишають зимувати на природних кормах, то пасічнику треба ще провести складання гнізд на зиму.

на головну